Müşterilerimizden Yorumlar
2006 yılından itibaren Kolaymağaza alt yapısını kullanmaktayız. Firma olarak her zaman bize yardımcı oldukları için teşekkür eder, tüm çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Gozdeoyuncak.com
Halil Selman COKA
Satış sonrası hizmet ve mükemmelin ötesindeki teknik desteklerinden dolayı tüm Kolaymağaza ailesine canı gönülden teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Fordburada.com
Alper SARAL
Kolaymağaza sayesinde ürünlerimizi hem duyuruyor hem de satıyoruz. Kolaymağaza Sistemi ismi gibi bu işi kolay yapmamızı sağlıyor. Kolaymağaza ailesine teşekkür ederiz.

Aksuvital-pazar.com
Yunus AKSU
5 yıldan bu yana kullanmış olduğum Kolaymagazayı diğerlerinden ayıran özellikler, hız, kolay kullanım, muhteşem seo alt yapısı, kesintisiz olması ve müşteri memnuniyeti. Teşekkürler.

Naturaturk.com
Deniz Mert İÇÖZ
Kolaymağazanın vermiş olduğu hizmetlerden ve ilgiden son derece memnunuz. Gerektiğinde gerekli teknik müdaheleler zamanında ve eksiksiz yapılıyor. Herkese tavsiye ederiz.

Uzmanburom.com
Kemal YAŞAT
6 yıldır hizmet almaktan gurur duyduğum Kolaymağazadan bu güne kadar bir şikayetim olmadı. Mükemmel bir altyapı ve 7/24 destek. E-ticaret de tartışmasız 1 numara değil TEK !

Kirtasiyeniz.com
Özer ERDİR
Yaklaşık olarak 2 yıldır Kolaymağazayı kullanıyoruz. Sorunsuz hizmetleri, herhangi konuda kısa zamanda yanıt vermeleri, ticari ve insani yaklaşım larından dolayı teşekkür ederiz.

Farmasante.com
S.Deniz CANBAY
 • Tüm Yorumlar
 • Tedarikçi XML Entegrasyonları
 • Tüm Entegrasyonlar
 •  
    İade ve İptal Şartları

  3B Yazılım Teknolojileri A.Ş. dan satın almış olduğunuz her türlü yazılım hizmetleri için paket sözleşmeleri, sözleşmede veya site ilanlarında belirlenen süreler dışında sürekli ve bağlayıcı olmayıp sadece satın alınan paketin süresi kadar geçerlidir ve süre dolduğunda sözleşme otomatik olarak yenilenmez.

  İPTAL HAKKI'NA DAİR HUKUKİ BİLGİLER

  Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde hizmeti reddederek sözleşmeyi iptal hakkının var olduğunu ve iptal bildiriminin tarafımıza ulaştığı tarihden itibaren 10 (on) gün içerisinde hizmeti geri almayı taahhüt ederiz.

  Satıcı, iptal bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde almış olduğu bedeli, kıymetli evrakı ve tüketiciyi bu hukuki işlemden dolayı borç altına sokan her türlü belgeyi iade etmek ve yirmi gün içerisinde de malı geri almakla yükümlüdür. Müşteri ise hizmetin iptali akabinde , ödediği bedel karşılığı Satıcıdan aldığı faturaya iade faturası kesmekle yükümlüdür.

  Satıcı, tüketicinin siparişi kendisine ulaştığı andan itibaren gerekli tüm prosedürlerin oluştuğu gün içerisinde edimini yerine getirir.

  TESLİMAT ve GARANTİ

  Firmamız için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

  Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.

  Hizmetlerimizi 1 yıllık sözleşmeler şeklinde satın alabilirsiniz. Aldığınız hizmetten memnun olmadığınız takdirde, herhangi bir şart aranmaksızın, satış tarihinden itibaren 7 gün içinde siparişinizi iptal ederek yaptığınız ödemenin tamamını geri alabilirsiniz.

  Normal şartlarda, Firmamızdan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması ve domain yönlendirilmesi gibi prosedürlerin tamamlanması halinde, verilen sipariş hafta içi mesai saatleri icinde ise hemen, Cumartesi günleri akşam saat 21:00’ dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz

  Sipariş Teslimleri

  Siparişinizin teslimi tüm prosedürlerin tamamlanmasının akabinde 30 dakika içerisinde yapılacak ve hizmetiniz yayına verilecektir.

  3B Yazılım Teknolojileri A.Ş.

   
  Copyright © 2002-2020 3B Yazılım Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Kolaymağaza™ , 3B Yazılım A.Ş. ' nin tescilli markasıdır.

  Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Poligon Caddesi Şiir Sokak Relux Plaza No:10 Kat:9 Daire:61 Ümraniye / İstanbul

   
            Share
     

  Türkiyenin E Ticaret Platformu