Müşterilerimizden Yorumlar
2006 yılından itibaren Kolaymağaza alt yapısını kullanmaktayız. Firma olarak her zaman bize yardımcı oldukları için teşekkür eder, tüm çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Gozdeoyuncak.com
Halil Selman COKA
Satış sonrası hizmet ve mükemmelin ötesindeki teknik desteklerinden dolayı tüm Kolaymağaza ailesine canı gönülden teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Fordburada.com
Alper SARAL
Kolaymağaza sayesinde ürünlerimizi hem duyuruyor hem de satıyoruz. Kolaymağaza Sistemi ismi gibi bu işi kolay yapmamızı sağlıyor. Kolaymağaza ailesine teşekkür ederiz.

Aksuvital-pazar.com
Yunus AKSU
5 yıldan bu yana kullanmış olduğum Kolaymagazayı diğerlerinden ayıran özellikler, hız, kolay kullanım, muhteşem seo alt yapısı, kesintisiz olması ve müşteri memnuniyeti. Teşekkürler.

Naturaturk.com
Deniz Mert İÇÖZ
Kolaymağazanın vermiş olduğu hizmetlerden ve ilgiden son derece memnunuz. Gerektiğinde gerekli teknik müdaheleler zamanında ve eksiksiz yapılıyor. Herkese tavsiye ederiz.

Uzmanburom.com
Kemal YAŞAT
6 yıldır hizmet almaktan gurur duyduğum Kolaymağazadan bu güne kadar bir şikayetim olmadı. Mükemmel bir altyapı ve 7/24 destek. E-ticaret de tartışmasız 1 numara değil TEK !

Kirtasiyeniz.com
Özer ERDİR
Yaklaşık olarak 2 yıldır Kolaymağazayı kullanıyoruz. Sorunsuz hizmetleri, herhangi konuda kısa zamanda yanıt vermeleri, ticari ve insani yaklaşım larından dolayı teşekkür ederiz.

Farmasante.com
S.Deniz CANBAY
 • Tüm Yorumlar
 • Tedarikçi XML Entegrasyonları
 • Tüm Entegrasyonlar
 •  
    Hakkımızda

 • Biz kimiz ?
 • Şirketimiz 2000 li yılların başından itibaren Türkiye’nin bilişim sektöründeki yerini almış ve ShopTR ismi ile Türkiye’deki ilk e-ticaret sistemini programlayarak bu alanda öncülük etmiştir. 2004 yılından itibaren Kolaymağaza™ Profesyonel E-Ticaret Sistemini programlayarak yine Türkiye’deki ilk Profesyonel sanal mağazacılık sistemini oluşturmuştur ve ülke genelinde binlerce üyeye ulaşmış, E-Ticaretin ve E-Ticaret uygulamalarının tanınması noktasında önemli katkıda bulunmuştur.

   
 • Misyonumuz
 • Toplum sorumluluğumuzun bilincinde olarak; etik doğrulardan ayrılmadan, üretim, hizmet, teknik destek fonksiyonlarımız ile, bir bütün oluşturduğumuz tüm çalışmalarımızda, müşterileri ve çalışanlarımızın memnuniyetini esas alarak sunacağımız hizmeti, en kaliteli, en ucuz ve kaliteli şekilde sunarak neticeyi takip etmektir.

  Bugüne kadar 2000 in üzerinde üye işyerine hizmet vermiş olan Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi yeni dönemle birlikte, kullanıcılarının ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geliştirilip, fonksiyonelliğini artırarak, çok daha fazla üyeye ulaşmayı hedeflerken, kullanıcılarına çok daha kolay ve anlaşılır bir yönetim imkanı sunmaya devam edecektir.

   
 • Vizyonumuz
 • Sektörümüzdeki küresel gelişmeleri takip ederek, ihtiyaçlara yönelik etkin teknoloji çözümler üretmek. Müşteri odaklı bir anlayışla, müşteri beklentilerini karşılayan kalitede hizmet sunmak.

  Çalışma anlayışı ve kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen ve örnek alınan kuruluşları arasında yer almak. Çalışanlarının mutluluk duyduğu bir firma olmak.

   
 • Hedefimiz
 • Ticaret anlayışını kaliteli hizmet ve sınırsız destek üzerine kurmuş olan 3B Yazılım A.Ş. müşteri memnuniyetini esas almakla beraber, ülkemizde henüz istenilen noktaya ulaşmamış olan E-Ticaret hizmetinin geliştirilerek, yurdun en ücra köşelerine kadar ulaşmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Kendi sınırları ve çevresi dışına çıkamamış, üretici veya satıcı noktasındaki kobilerin, gerek kendi ekonomilerine, gerekse ülke ekonomisine katkıda bulunmalarını hedeflerinin en üst sıralarına yerleştirmiştir.

  E-Ticaretin vazgeçilmezi olan Kredi kartları ile satışlar konusunda ise YapıKredi bankası ile olan çözüm ortaklığını geliştirerek, E-Ticaret ve Sanal POS kullanımı konusunda kullanıcılarını çok daha fazla bilinçlendirmeyi, güvenli ödeme hizmetleri konusunda anlaşılır ve uygulanabilir bir kullanım kolaylığını da üyelerine sunmayı amaçlamaktadır.

   

  3B Yazılım Teknolojileri A.Ş.

   
  Copyright © 2002-2020 3B Yazılım Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Kolaymağaza™ , 3B Yazılım A.Ş. ' nin tescilli markasıdır.

  Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Poligon Caddesi Şiir Sokak Relux Plaza No:10 Kat:9 Daire:61 Ümraniye / İstanbul

   
            Share
     

  Türkiyenin E Ticaret Platformu