Müşterilerimizden Yorumlar
2006 yılından itibaren Kolaymağaza alt yapısını kullanmaktayız. Firma olarak her zaman bize yardımcı oldukları için teşekkür eder, tüm çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Gozdeoyuncak.com
Halil Selman COKA
Satış sonrası hizmet ve mükemmelin ötesindeki teknik desteklerinden dolayı tüm Kolaymağaza ailesine canı gönülden teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Fordburada.com
Alper SARAL
Kolaymağaza sayesinde ürünlerimizi hem duyuruyor hem de satıyoruz. Kolaymağaza Sistemi ismi gibi bu işi kolay yapmamızı sağlıyor. Kolaymağaza ailesine teşekkür ederiz.

Aksuvital-pazar.com
Yunus AKSU
5 yıldan bu yana kullanmış olduğum Kolaymagazayı diğerlerinden ayıran özellikler, hız, kolay kullanım, muhteşem seo alt yapısı, kesintisiz olması ve müşteri memnuniyeti. Teşekkürler.

Naturaturk.com
Deniz Mert İÇÖZ
Kolaymağazanın vermiş olduğu hizmetlerden ve ilgiden son derece memnunuz. Gerektiğinde gerekli teknik müdaheleler zamanında ve eksiksiz yapılıyor. Herkese tavsiye ederiz.

Uzmanburom.com
Kemal YAŞAT
6 yıldır hizmet almaktan gurur duyduğum Kolaymağazadan bu güne kadar bir şikayetim olmadı. Mükemmel bir altyapı ve 7/24 destek. E-ticaret de tartışmasız 1 numara değil TEK !

Kirtasiyeniz.com
Özer ERDİR
Yaklaşık olarak 2 yıldır Kolaymağazayı kullanıyoruz. Sorunsuz hizmetleri, herhangi konuda kısa zamanda yanıt vermeleri, ticari ve insani yaklaşım larından dolayı teşekkür ederiz.

Farmasante.com
S.Deniz CANBAY
 • Tüm Yorumlar
 • Tedarikçi XML Entegrasyonları
 • Tüm Entegrasyonlar
 •  
    Kolaymağaza™ Sistem Özellikleri

  Kategori ve Ürün İşlemleri

  Sınırsız sayıda Kategori, Alt Kategori, Alt/Alt Kategori ekleyebilirsiniz. Kategorilerinize , Alt Kategorilerinize ve Alt/Alt Kategorilerinize sıra numarası vererek sitenizde istediğiniz sıralamada yayınlayabilirsiniz. Her Kategoriniz için ayrı ayrı Kategori ana sayfasında yayınlanmak üzere, 2 ayrı yerde ve 2 ayrı boyutta reklam ekleyebilirsiniz. Kategorilerinize bağlı sınırsız sayıda Ürün ekleyebilirsiniz. Her ürününüz için 1+7 adet resim ekleyebilirsiniz. Ekledikten sonra dahi ürünlerinizin Kategorilerini veya Alt Kategorilerini değiştirebilirsiniz. Eklediğiniz ürünlerinizi toplu olarak güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Ürünlerde toplu fiyat, para birimi, stok, indirim oranı, kargo fiyatı, birim, isim ve seri no güncellemesi yapabilirsiniz. Eklediğiniz her ürününüze sınırsız ek bilgi ve ek özellik ekleyebilir veya silebilirsiniz. Ürünlerinizi yönetim panelinizde Kategorisel veya Alt Kategori bazlı olarak sıralatabilirsiniz. Her ürününüze özel taksitlendirme yapabilirsiniz ( Diğer ürünlerinizi sabit taksitlerde tutabilirken, kampanyaya giren bir ürününüzü peşin fiyatına 6 taksitle satışa sunabilirsiniz ). İstediğiniz ürününüze hediye ekleyebilir ve hediyenizin resmi ile birlikte sitenizde yayınlayabilirsiniz. Sınırsız Marka ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz markalarınıza görsel (marka Logosu gibi) ekleyebilir ve dilerseniz bu markaları sitenizin üst menü bölümünde kayan yazı şeklinde yayınlayabilirsiniz.

   
  Kargo ve Sipariş İşlemleri

  Anlaşmalı olduğunuz Kargo Firmalarının her birini ayrı olarak ekleyebilir ve anlaşmalı olduğunuz tüm kargo firmalarınız için ayrı ayrı desi/fiyat aralığı oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz ürünün desi oranını boş bırakarak ücretsiz kargo ibaresi ile satışa sunabilirsiniz. Kargo fiyatlarınızı isterseniz tüm Türkiye olarak tek, isterseniz bölge bölge, isterseniz şehir bazlı olarak belirtebilirsiniz. Belli bir limitin üzerindeki siparişlere “Ücretsiz Kargo” hizmeti atayabilirsiniz. Kargo bilgilerinizi sipariş sayfanıza girerek müşterinizin kendi siparişini takibi esnasında bu bilgileri görmesini sağlayabilirsiniz. Sipariş sonrası müşterinize giden otomatik sipariş bildirim mesajındaki sipariş numarası üzerinden müşteriniz kendi siparişini takip edebilir. Sipariş ekranında ürün teslimi için minimum teslim süresini kendiniz belirleyebilirsiniz. Yönetim panelinizden dilediğiniz tarih aralığına göre satış raporu görüntüleyebilirsiniz.

   
  Arama Motoru Optimizasyonu

  Google Adsense hesabınızı aktif etmek için gerekli JavaScript kodlarını ekleyebilir ve böylelikle Adsense reklamlarını sitenizde yayınlatabilirsiniz. Google Adsense reklamlarını aktif/pasif yapabilirsiniz. Ürüne, kategoriye, markaya özel meta tag ayarlayabilirsiniz. Google Analytics ve Google verify kodlarınızı sitenize ekleyebilirsiniz.

   
  XML Entegrasyonları

  Arena XML modülü haricinde bilinen tüm XML entegrasyonları, talebiniz halinde sisteminize eklenebilir. Tercih edeceğiniz 1 adet XML entegrasyon haricindeki diğer TÜM XML entegrasyonları talepleriniz doğrultusunda değerlendirilir ve uygun koşullar ile sisteminize entegre edilebilir. ( İndex, Penta, Kare, Modacar, E-Bebek, AGB, nekadar.com, ucuzu.com, cimri.com, kaclira.com vb. )

   
  Görsel Ayarlar ( Üst , Alt, Yan Menüler ve Diğerleri )

  Sisteminiz belli sayıda şablon ile sınırlandırılmamış, tamamen kendi görsel beğeninize göre hazırlayabileceğiniz esneklikte serbest ara yüz mantığı ile hazırlanmıştır. Yönetim panelinizden dilediğiniz şekilde değişiklikler yapabilir ve site tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Sitenin tüm renklerini değiştirebilir, site içindeki tüm yazıları değiştirebilir, üst, alt ve yan menü başlık ve arka planlarını farklı imajlarla zenginleştirebilir, dilerseniz imaj kullanmadan renk tercih edebilir, yan menüleri dilerseniz sağa dilerseniz sola toplayabilir isterseniz tamamen kaldırabilir, dilediğiniz menüyü tek olarak sağa veya sola alabilir, menü başlıklarını değiştirebilir, üst menülerin ismini değiştirebilir, dilediğinizi pasif ederek sitenizde göstermeyebilir, site arka planına farklı imaj ekleyebilir veya rengini değiştirebilir, sitenize özel logo tasarlayabilir, sağ veya solda yayınlamak üzere toplam 4 ayrı reklam ekleyebilir, üst ve alt menüde ayrı ayrı 1 adet reklam ekleyebilir, yan menü başlıklarını dilediğiniz şekilde değiştirebilir, sıralamasını belirleyebilirsiniz. Üst menü arka planını renk veya imaj olarak düzenleyebilirsiniz. Arama menüsünü siteden kaldırabilir veya imajını, isterseniz rengini değiştirebilirsiniz. Orta menü başlık arka planına farklı imaj ekleyebilirsiniz. Kategori üst menülerini farklı ve dilediğiniz şekilde butonlarla değiştirebilirsiniz. Tüm bunlara “vaktim yok” diyorsanız, bunları profesyonel olarak piyasa şartlarına göre %80 - %90 a varan indirimlerle, sizleri yönlendirebileceğimiz grafikerlere yaptırabilirsiniz.

   
  Bankalar, Ödeme ve SanalPOS İşlemleri

  Sisteminizde, Bankaya Havale/EFT ile, Kapıda Ödeme ile, PTT Hesabına havale ile ve Kredi kartlarına Peşin veya Taksitle ödeme ama imkanınız bulunmaktadır. Bunlardan dilediğinizi pasif edip kullanmayabilir dilediğinizi aktif edip kullandırabilirsiniz. Banka ve PTT hesaplarınızı gireceğiniz bölüm yönetim panelinizde mevcuttur ve sınırlama yoktur. 14 bankanın SANALPOS entegrasyonu 3D secure sistemli olanlar ile birlikte hazırdır. Dilediğiniz Bankadan SANALPOS alıp sisteme entegre edebilir, her banka için sınırsız taksit belirleyebilirsiniz. Çalıştığınız kargo firmansa bağlı olarak, satışlarınızda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yaptırabilirsiniz. Tüm bu bilgileri dilediğiniz zaman değiştirebilir veya silebilirsiniz.

   
  Üye ve Bayi İşlemleri

  Sitenize sınırsız sayıda kişi/kurum üye olabilir. Talep ederseniz üye başvuruları sizin onayınız olmadan aktif olmayacak şekilde hazırlanabilir. Her üyeniz için ayrı bir üye gurubu oluşturabilir, her üye gurubuna farklı indirimler tanımlayabilirsiniz ve üyeleriniz ile haber gurubunuza üye olan herkese yeniliklerinizi kampanyalarınızı haber verebilirsiniz. Dilerseniz sitenizi son kullanıcı satışına kapatarak sadece üyelerin satışına açabilirsiniz. Bu durumda üye kayıt bilgileri ile giriş yapmayan hiç kimse sitenizdeki ürünlere ait fiyatları göremez ve sipariş veremez.

   
  Anket, Güncel Haberler ve Gerekli Bilgiler

  Sitenizde yayınlanmak üzere 5 ayrı şık verebileceğiniz anketler yayınlayabilir, sonuçları kendiniz güncelleyebilir ve sitenizde bu sonuçları yayınlayabilirsiniz. Firmanız veya ürünleriniz ile ilgili yada güncel olarak ziyaretçilerinizi bilgilendirmek istediğiniz konularda güncel haberleri sitenize ekleyebilirsiniz. Sitenizin veya firmanız hakkında veya genel kurallarınız ile farklı konular hakkında gerekli bilgiler (Linkler) hazırlayabilir, ve tüm bu anket, haber ve linklerinizi dilediğiniz zaman güncelleyebilir veya silebilirsiniz.

   
  Site Genel Ayarları

  Sitenizin sayfa boyutunu dilediğinizce ayarlayabilir, ekran görüntüsünü inceltebilir veya genişletebilirsiniz. Siteniz 2 farklı dilde yayınlanabilecek şekilde hazırlanmış e sabit bir dil zorunluluğu getirilmemiştir. Dilerseniz Türkçe haricinde farklı bir dil ile sitenizi hazırlayabilir, dilerseniz Türkçe olmaksızın farklı iki dilde hazırlayabilir ve yayınlayabilirsiniz. Bunun için Site içi Tüm yazılar bölümünden gerekli değişikliler yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca site açılışınızı hazırlamış olduğunuz dil seçeneği ile yaptırabilirsiniz. İsterseniz 25 ayrı efekt içerisinden seçim yaparak , sitenizde farklı geçiş efektleri ile gezilmesini sağlayabilirsiniz. Sitenizdeki sipariş öncesi ve sonrası ile hazır olan tüm butonların imajlarını dilediğiniz gibi yeniler ile değiştirebilirsiniz.

   
  Yönetici İşlemleri

  Yönetici işlemlerinde size verilen bilgiler ile firma bilgilerinizi güncelleyebilir, yasal olarak zorunluluk olan , “ Satış Sözleşmesi ” – “ Gizlilik Güvenlik ” – “ Üye Sözleşmesi ” bölümlerini kendi sektörünüze uygun olarak ve kurallarınız dahilinde yazıp aktif edebilirsiniz. Sistem hizmetiniz ile birlikte tarafınıza verilecek olan Kontrol panelinizden oluşturabileceğiniz dilediğiniz sayıdaki e-posta adreslerinizi, sitenize departman e-posta adresleri olarak atayabilir, ve personelinize bu e-posta adresleri ile sorumluluk vererek , müşterilerinize daha hızlı ve kesin çözümlerle hizmet verebilirsiniz. Ziyaretçi istatistiklerinizi doğru ve tekil olarak takip edebilir, ve bu ziyaretçilerin IP numaraları ile nereden geldiklerini kolaylıkla ve gerek sene, gerek gün veya saat bazlı olarak kolaylıkla izleyebilir, dilerseniz ziyaretçi raporunuzu sitenizde yayına verebilir dilerseniz kaldırabilirsiniz. Sitenizin Yönetim Paneline müdahale edebilecek personelinize kendiniz yetki verebilir, ve bu yetkileri dilediğiniz şekilde kısıtlayabilir veya genişletebilirsiniz. Sizin genel Yönetici olarak verecek olduğunuz yetkiler dışında, personeliniz hiçbir menüye giremez, gözlemleyemez ve müdahale edemezler.

   
  Copyright © 2002-2020 3B Yazılım Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Kolaymağaza™ , 3B Yazılım A.Ş. ' nin tescilli markasıdır.

  Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Poligon Caddesi Şiir Sokak Relux Plaza No:10 Kat:9 Daire:61 Ümraniye / İstanbul

   
            Share
     

  Türkiyenin E Ticaret Platformu