Müşterilerimizden Yorumlar
2006 yılından itibaren Kolaymağaza alt yapısını kullanmaktayız. Firma olarak her zaman bize yardımcı oldukları için teşekkür eder, tüm çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Gozdeoyuncak.com
Halil Selman COKA
Satış sonrası hizmet ve mükemmelin ötesindeki teknik desteklerinden dolayı tüm Kolaymağaza ailesine canı gönülden teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Fordburada.com
Alper SARAL
Kolaymağaza sayesinde ürünlerimizi hem duyuruyor hem de satıyoruz. Kolaymağaza Sistemi ismi gibi bu işi kolay yapmamızı sağlıyor. Kolaymağaza ailesine teşekkür ederiz.

Aksuvital-pazar.com
Yunus AKSU
5 yıldan bu yana kullanmış olduğum Kolaymagazayı diğerlerinden ayıran özellikler, hız, kolay kullanım, muhteşem seo alt yapısı, kesintisiz olması ve müşteri memnuniyeti. Teşekkürler.

Naturaturk.com
Deniz Mert İÇÖZ
Kolaymağazanın vermiş olduğu hizmetlerden ve ilgiden son derece memnunuz. Gerektiğinde gerekli teknik müdaheleler zamanında ve eksiksiz yapılıyor. Herkese tavsiye ederiz.

Uzmanburom.com
Kemal YAŞAT
6 yıldır hizmet almaktan gurur duyduğum Kolaymağazadan bu güne kadar bir şikayetim olmadı. Mükemmel bir altyapı ve 7/24 destek. E-ticaret de tartışmasız 1 numara değil TEK !

Kirtasiyeniz.com
Özer ERDİR
Yaklaşık olarak 2 yıldır Kolaymağazayı kullanıyoruz. Sorunsuz hizmetleri, herhangi konuda kısa zamanda yanıt vermeleri, ticari ve insani yaklaşım larından dolayı teşekkür ederiz.

Farmasante.com
S.Deniz CANBAY
 • Tüm Yorumlar
 • Tedarikçi XML Entegrasyonları
 • Tüm Entegrasyonlar
 •  
    Tedarikçi XML Entegrasyonları

  Tedarikçi Entegrasyonları

  Arena XML modülü haricinde bilinen tüm XML entegrasyonları, talebiniz halinde sisteminize eklenebilir. Bayisi bulunduğunuz ve tercih edeceğiniz 1 adet entegrasyon haricindeki diğer TÜM XML entegrasyonları, talepleriniz doğrultusunda değerlendirilir ve uygun koşullar ile sisteminize entegre edilebilir.

  Vakit kaybetmeden, çok sayıdaki kategori ve bu kategoriye bağlı bulunan ürünleri, stokları ve güncel fiyatları ile birlikte sitenize yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrasında dilediğiniz ürünün fiyatlarını ve karlılık oranlarını, tedarikçinize bağlı kalmadan istediğiniz gibi kendiniz güncelleyebilirsiniz.

  Tedarikçinizin tüm verilerini dilediğiniz zaman güncelleyebileceğiniz gibi, isterseniz sadece belli bir bölümünü de güncellemenize olanak sağlanmıştır.

  Kolaymağaza, tedarikçi entegrasyonlarından kaynaklanabilecek kategori fazlalığının ortadan kaldırılması için, tedarikçilerden alınan bilgileri, kategori bazlı yükleyebileceğiniz gibi, sadece ürün bazlı olarak da sisteminize yükleyebileceğiniz altyapıyı hazırlamıştır. Ürün bazlı yüklemelerde kendi belirlemiş olduğunuz kategoriyi seçmeniz yeterli olacaktır.

  Entegrasyonlarınız ile ilgili güncellemeleri dilediğiniz zaman yönetim panelinizden yapabileceğiniz gibi, tanımlayacağınız tarihler arasında günlük haftalık gibi aralıklar ile otomatik olarak da güncelleyebilirsiniz. Bu tercih sisteminizi yönetemeyeceğiniz uzun süreli bir dönem için sitenizdeki verilerin güncel kalmasına imkan sağlayacaktır.


  Ürünlerinin entegrasyonlarını sağladığımız tedarikçiler şunlardır :

   
   
   
  Ürün ve Fiyat Karşılaştırma Entegrasyonları

  Sisteminizde yayınlamış olduğunuz ürünlerinizin ve ürün fiyatlarınızın, aynı tarz ürün satışı gerçekleştiren E-Ticaret siteleri ile karşılaştırılması ve kıyaslanmasına olanak sağlanması için bazı Ürün Karşılaştırma Sitelerine veri gönderme imkanı bulunmaktadır. Bu sistem sitenizin rekabet gücünü artıracak, aynı zamanda web ortamında daha fazla tanınmasına olanak sağlayacaktır. Bu sistem ile birlikte potansiyel müşterilerinize uygun fiyat olanağı sağlayabilir, kendi fiyatlarınızı rakiplerinize göre daha uygun seviyelerde tutabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

  Ürün ve Fiyat Karşılaştırma siteleri şunlardır :

   
     

   
  Copyright © 2002-2020 3B Yazılım Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Kolaymağaza™ , 3B Yazılım A.Ş. ' nin tescilli markasıdır.

  Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Poligon Caddesi Şiir Sokak Relux Plaza No:10 Kat:9 Daire:61 Ümraniye / İstanbul

   
            Share
     

  Türkiyenin E Ticaret Platformu