Müşterilerimizden Yorumlar
2006 yılından itibaren Kolaymağaza alt yapısını kullanmaktayız. Firma olarak her zaman bize yardımcı oldukları için teşekkür eder, tüm çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Gozdeoyuncak.com
Halil Selman COKA
Satış sonrası hizmet ve mükemmelin ötesindeki teknik desteklerinden dolayı tüm Kolaymağaza ailesine canı gönülden teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Fordburada.com
Alper SARAL
Kolaymağaza sayesinde ürünlerimizi hem duyuruyor hem de satıyoruz. Kolaymağaza Sistemi ismi gibi bu işi kolay yapmamızı sağlıyor. Kolaymağaza ailesine teşekkür ederiz.

Aksuvital-pazar.com
Yunus AKSU
5 yıldan bu yana kullanmış olduğum Kolaymagazayı diğerlerinden ayıran özellikler, hız, kolay kullanım, muhteşem seo alt yapısı, kesintisiz olması ve müşteri memnuniyeti. Teşekkürler.

Naturaturk.com
Deniz Mert İÇÖZ
Kolaymağazanın vermiş olduğu hizmetlerden ve ilgiden son derece memnunuz. Gerektiğinde gerekli teknik müdaheleler zamanında ve eksiksiz yapılıyor. Herkese tavsiye ederiz.

Uzmanburom.com
Kemal YAŞAT
6 yıldır hizmet almaktan gurur duyduğum Kolaymağazadan bu güne kadar bir şikayetim olmadı. Mükemmel bir altyapı ve 7/24 destek. E-ticaret de tartışmasız 1 numara değil TEK !

Kirtasiyeniz.com
Özer ERDİR
Yaklaşık olarak 2 yıldır Kolaymağazayı kullanıyoruz. Sorunsuz hizmetleri, herhangi konuda kısa zamanda yanıt vermeleri, ticari ve insani yaklaşım larından dolayı teşekkür ederiz.

Farmasante.com
S.Deniz CANBAY
 • Tüm Yorumlar
 • Tedarikçi XML Entegrasyonları
 • Tüm Entegrasyonlar
 •  
    Hizmet Sözleşmesi

  Bundan sonraki tüm maddelerde hizmeti veren firma, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Poligon Caddesi Şiir Sokak Relux Plaza No:10 Kat:9 Daire:61 Ümraniye / İstanbul adresinde bulunan 3B Yazılım Teknolojileri A.Ş. Yetkili , hizmeti alan firma / şahıs ise Müşteri olarak adlandırılacaktır.

  KOLAYMAĞAZA : Kolaymağaza yazılımı B2B ve B2C satışı yapan firmaların web ortamında online e-ticaret hizmeti verebilmesini sağlayan gelişmiş bir yazılımdır.

  1. İş bu sözleşme imza altına alındığı tarihten itibaren 1 (bir) sene boyunca geçerli olacak ve ilk 10 (on) gün haricinde herhangi bir sebeple sözleşme bitim tarihine kadar iptal edilemeyecektir. Bu süre içerisinde Şirketimizle ilgili herhangi bir sebeple kapanış söz konusu olur ise, sistem kaynak kodları müşteriye teslim edilecektir.

  2. Bahse konu yazılımın 1. sene kullanım hakkı olan KDV dahil 1.200 - TL Müşteri tarafından nakit olarak ödenmiştir / ödenecektir. Ödeme sonrası faturası düzenlenip gönderilecektir.

  3. Bahse konu yazılımın 1. (birinci) seneden sonraki her seneyi müteakip Hosting + Özel SSL Sertifikası + Teknik Destek + Kolaymağaza kullanım hakkı süresinin uzatılması için 800 TL KDV Dahil bedeli olacaktır. Bu bedel ilk sözleşmede toplam fiyata dahil olup 1. (birinci) seneden sonraki her 1 (bir) sene için müşteriden ayrıca tahsil edilecek, müşteri, bu bedeli ödememesi durumunda Hosting + SSL Sertifikası + Teknik Destek + Kolaymağaza kullanım hakkı hizmetlerinden yararlanamayacaktır.

  4. Müşteriye bahse konu sistemle birlikte, sözleşme süresince Sınırsız Hosting Alanı, Sınırsız Bant Genişliği, Sınırsız Adet E-Posta hakkı, 1 Adet ücretsiz XML Entegrasyonu, Hosting Hizmeti ve Yazılım Teknik Destek hizmetleri verilecektir. Yönetim Panel şifreleri müşteriye verilecek ve kontrolü müşteriye terk edilecektir. Sonrasında şifrelerle ilgili oluşabilecek problemlerde tüm sorumluluk Müşteriye aittir. Ancak şifrenin unutulması gibi durumlarda Yetkili destek vermeyi ve şifre yenilemeyi taahhüt etmektedir

  5. Yetkili, sözleşme süresi sonrasında bahse konu yazılımın kullanım hakkı bedeli ve uzatma bedellerini her şekilde değiştirme hakkını saklı tutar. Ancak ilk kullanım yılı sonunda iş bu sözleşmede zikredilen (Bakınız Madde:3) süre uzatım bedeli üzerinde bir bedel talep edemez. Bahse konu yazılımın tüm telif, tescil ve marka hakları Yetkili ye aittir ve değiştirilemez. Bahse konu yazılımda, sözleşme süresi içerisinde oluşabilecek tüm güvenlik sorunları ve teknik sorunlar yetkilinin garantisi altındadır. İlgili konularda oluşacak her türlü sorunda yetkili destek vermeyi taahhüt eder. Ancak yazılım üzerinden yapılacak online satışlarda kredi kartı ile alınacak ödemelerde oluşabilecek Sahte-Çalıntı kart sonuç ve sorunları bu garantinin dışındadır. Yazılımın ödeme bölümü, Kredi Kartı bilgileri yetkili ve müşterinin göremeyeceği şekilde ve direkt bankaya pos edilecek şekilde programlanmıştır.

  6. Yetkili bahse konu yazılıma, sözleşme süresince yapılacak tüm ortak entegrasyon ve geliştirmelerden müşterinin ücretsiz yararlanmasını sağlayacağını taahhüt eder. Özel Entegrasyon talepleri ise mutabakat ile belirlenecek ücret mukabili, kodlama altyapısının uygunluğu teyit edildiği takdirde yapılabilecektir.

  7. Müşteri ve yetkili sözleşme süresi boyunca yukarıdaki maddeleri kabul ettiklerini taahhüt etmiş olup, anlaşmazlıklar halinde T.C Mahkemeleri nin yetkili olduğunu kabul ederler.

  3B Yazılım Teknolojileri A.Ş.

   
  Copyright © 2002-2020 3B Yazılım Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Kolaymağaza™ , 3B Yazılım A.Ş. ' nin tescilli markasıdır.

  Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Poligon Caddesi Şiir Sokak Relux Plaza No:10 Kat:9 Daire:61 Ümraniye / İstanbul

   
            Share
     

  Türkiyenin E Ticaret Platformu