Müşterilerimizden Yorumlar
2006 yılından itibaren Kolaymağaza alt yapısını kullanmaktayız. Firma olarak her zaman bize yardımcı oldukları için teşekkür eder, tüm çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Gozdeoyuncak.com
Halil Selman COKA
Satış sonrası hizmet ve mükemmelin ötesindeki teknik desteklerinden dolayı tüm Kolaymağaza ailesine canı gönülden teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz.

Fordburada.com
Alper SARAL
Kolaymağaza sayesinde ürünlerimizi hem duyuruyor hem de satıyoruz. Kolaymağaza Sistemi ismi gibi bu işi kolay yapmamızı sağlıyor. Kolaymağaza ailesine teşekkür ederiz.

Aksuvital-pazar.com
Yunus AKSU
5 yıldan bu yana kullanmış olduğum Kolaymagazayı diğerlerinden ayıran özellikler, hız, kolay kullanım, muhteşem seo alt yapısı, kesintisiz olması ve müşteri memnuniyeti. Teşekkürler.

Naturaturk.com
Deniz Mert İÇÖZ
Kolaymağazanın vermiş olduğu hizmetlerden ve ilgiden son derece memnunuz. Gerektiğinde gerekli teknik müdaheleler zamanında ve eksiksiz yapılıyor. Herkese tavsiye ederiz.

Uzmanburom.com
Kemal YAŞAT
6 yıldır hizmet almaktan gurur duyduğum Kolaymağazadan bu güne kadar bir şikayetim olmadı. Mükemmel bir altyapı ve 7/24 destek. E-ticaret de tartışmasız 1 numara değil TEK !

Kirtasiyeniz.com
Özer ERDİR
Yaklaşık olarak 2 yıldır Kolaymağazayı kullanıyoruz. Sorunsuz hizmetleri, herhangi konuda kısa zamanda yanıt vermeleri, ticari ve insani yaklaşım larından dolayı teşekkür ederiz.

Farmasante.com
S.Deniz CANBAY
 • Tüm Yorumlar
 • Tedarikçi XML Entegrasyonları
 • Tüm Entegrasyonlar
 •  
    Sıkça Sorulan Sorular

  Uygulamanın Test Edilebilmesi

  Uygulamamızı, 15 gün boyunca herhangi bir ücret ödemeden ve aktif kullanıcalara sağlanan tüm özelliklerini kullanarak test edebilirsiniz.

   
  Hosting Hizmeti

  Uygulamamızın sürekliliği ve kullanıcılarımızın güvenliğinin yanısıra belli aralıklarla yapılan entegrasyonlardan tüm kullanıcılarımızın yararlanmasını sağlamak amacıyla, host hizmetinin tarafımızca sağlanması zaruriyeti vardır.

   
  Uygulamanın Kullanım Şekli

  Uygulama tarafımıza ait sunucular üzerinde barındırıldıgından ve daimi gelişime açık oluşu ve geliştirilen entegrelerin tüm kullanıcılarımız tarafından faydalanmasını sağlayabilmek amaçlandığından uygulamanın yıllık periyodlar halinde ancak kısıtlamasız olarak kullanım hakkı saglanmaktadır.

   
  Şirketimiz

  Firmamız 20 yıllık bir geçmişe, engin bir bilgi ve tecrübeye dayalı bir şirkettir. Hizmetlerimiz 3B Yazılım Teknolojileri A.Ş. ünvanımız ile verilmektedir.

   
  Uygulamanın Maliyeti

  Bilişim sektöründe ticaret genel anlamı ile pazarlamaya dayalıdır. Gerek içerik ve profesyonellik gerekse paradan önce insan zihniyeti ile yola çıkan firmamız size en iyisini , satış sonrası en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış, ve en uygun fiyatı sizlere sunmuştur.

   
  Sitenin Tasarlanması

  Uygulamayı kullanmaya başladığınız andan itibaren, sizlerinde görebilecegi gibi, admin (yönetici) panelinde dilediginiz tasarımı, sizler icin kolaylaştırılmış bir görsel sunum icerisinde dilediginizce ve keyfinizce yapabilme imkanı sağlanmıştır.

   
  Hizmet Süresi

  Hizmetimiz 1 (bir) yıl boyunca geçerlidir. Gelecek olan yıl & yıllar için gerekli uzatma prosedürleri satış sözleşmemizde yer almaktadır.

   
  Uygulamanın Yapılandırılması ve Kapasitesi

  Uygulamamız MySQL veritabanı ile yapılandırılmıştır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın dilediginiz kadar ürün ekleyebilir, ürünleriniz için resim yerleştirebilirsiniz.

   
  Domain ( Alan Adı )

  Temel olarak uygulama tek bir domain içindir. Ancak bedeli mukabilinde dilediginiz kadar domaini belirlediginiz esas domain altına yönlendirebilir ve sisteminizin diger domainler vasıtası ilede görülmesini sağlayabilrsiniz.

   
  Ödeme Seçenekleri

  Ödemelerinizi Havale / EFT yoluyla, Kredi Kartı Peşin veya tüm Bonus, World ve CardFinans'lara 9 ay taksitli olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

   
  Teknik Destek

  Uygulamamızı kullanmaya başladığınız tarihten itibaren sözleşme süresi olan bir yıl boyunca her türlü teknik sorununuzu bizlerle paylaşabilir kesin çözümler alabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret talebimiz yoktur. Uygulamanın kullanıldıgı her sözleşme süresi için bu uygulama geçerli olacaktır.

   
  Farklı Talepler

  Yakın bir gelecekte sadece e-ticaret sistemimizle değil, farklı alan ve konulardada geliştirdigimiz web tabanlı yazılımlarımızlada sizlerin hizmetinde olacagız. Bunlar haricininde özel tasarım ve yazılımlarımızlada bugüne kadar oldugu gibi hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

   
  Kullanıcı Hakları

  Yapılan tüm satışlarımız bir satış sözleşmesi ile baglanmakta ve fatura ile güvence altına alınmaktadır. Asılolan sizlerin hizmetlerimizden memnun kalmanızdır.

   
  Uygulamanın Güvenliği

  Uygulamamızın güvenliği en güvenilir sistem olan 128bit SSL (RapidSSL®) sayesinde güçlendirilmiş olarak 512 Bit güvenlik ile sağlanmaktadır.

   
  Uygulamanın Test Edilebilmesi

  Uygulamamız sürekli gelişmeye açık bir yazılımdır. Kendi sisteminize münhasır istekleriniz dışında kalan ve sizlerinde talepleri ve tavsiyeleri doğrultusunda geliştirilen tüm ortak entegrasyonlardan sözleşme süresi içerisindeki tüm kullanıcılarımız yararlandırılmakta ve herhangi bir entegrasyon ücreti talep edilmemektedir. Tüm amacımız sizlerin daha keyifli bir e-ticaret sistemini gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz içindir.

   
  Copyright © 2002-2020 3B Yazılım Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

  Kolaymağaza™ , 3B Yazılım A.Ş. ' nin tescilli markasıdır.

  Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Poligon Caddesi Şiir Sokak Relux Plaza No:10 Kat:9 Daire:61 Ümraniye / İstanbul

   
            Share
     

  Türkiyenin E Ticaret Platformu